A-MEDICUM

Meie brändid

THALION – juhtiv spetsialist merelises iluravis, valib hoolikalt välja parimad vetikad.

Ainulaadne vetikate kogumise meetod säilitab väärtuslike meretaimede looduslikud omadused ja asetab need meie valemite keskele. THALIONI kõrge efektiivsusega tooted ja hooldused on esindatud talassoteraapia keskustes, spaades ja ilusalongides rohkem kui 50 riigis üle maailma.

See on ainus ettevõte – spetsialist Prantsusmaa merelises kosmetoloogias, mis ühendab igasugused „merelise“ tegevuse liigid: vetikate, meretaimede ja merevee kogumine ja töötlemine, laboratoorne tegevus, kosmeetikatoodete tootmine ja müük.

THALION OMAB KAHTE TEADUSLABORIT,

mis töötavad uute mereliste koostisosade leidmise ja tõhusate ja hästi talutavate tootevalemite väljatöötamise valdkonnas.

Iroise meri Prantsuse Brittany rannikul kanti 1988. aastal maailma biosfääri kaitsealade UNESCO nimekirja ning 2007. aastal sai see Prantsusmaa esimese loodusliku merepargi tiitli. Just siit saab ettevõte THALION parimad merevetikad, mis töödeldakse 24 tunni jooksul pärast kogumist, mis tagab kõrge kvaliteedi ja toimeainete kontsentratsiooni.

Kasvava ja erakordselt särava ülemaailmse talassoteraapia ja SPA-keskuste arengu juures on ettevõte ВСМ(Bretagne Cosmetiques Marins) välja töötanud laia valiku THALIONI tooteid tööks professionaalse esteetika vallas: näo- ja kehahooldused, spa-hooldused, päikesesari, toidulisandid ja tee.

THALION on koondanud oma oskused naise keha mõõtude harmoonilise kontrolli metoodikasse (C.HAR.M), mille on välja töötanud Jean Fremont, ülemaailmselt tuntud talassoteraapia spetsialist.