A-MEDICUM

Harmoonia & vitaalsus

LOODUSLIK MEREVANN 23€ (60min)

Ehtne ookeani energia kontsentraat, 100% looduslik toode, mis sisaldab kõiki meremineraale. Põhirõhk: Toitev merevann Thalasso Oligo küllastab mineraalide ja mikroelementidega, kaotab väsimuse märgid ja stressi, annab sügava lõõgastuse, harmoonia ja tasakaalu. Tulemus: Vann sõna otseses mõttes peseb ära kõik negatiivsed eluaspektid, värskendab ning annab elujõudu ja energiat. Sobib: Kasutatakse organismi küllastamiseks mineraalidega, närvisüsteemi rahustamiseks, toksiinide ja liigse vedeliku eemaldamise protsessi käivitamiseks kõigis talasso programmides. Seda kasutatakse vereringe aktiveerimiseks, üldise toonuse ja meeleolu parandamiseks.

PUUDUB


ESMANE MEREMÄHIS 28€ (60min)

Põhiline baashooldus organismi mineraalide ainevahetuse taastamiseks, vajalik igaühele. Põhirõhk: Hoolduseks kasutatakse Thalasso Oligo geeli (merevesi THALION), mis sisaldab 112 mineraali. Toimub mineraalide ainevahetuse taastumine (keha baasainevahetus), rahustav ja lõõgastav mõju närvisüsteemile (tänu magneesiumi kõrgele kontsentratsioonile Thalasso Oligo geelis) ja kehast toksiinide ja liigse vedeliku väljaviimise protsessi käivitumine. Tulemus: Keha küllastub looduslike mikroelementidega, elujõud taastub, stimuleeritakse keha regeneratsiooniprotsesse. Kogetakse rahu, tasakaalu ja harmoonia tunnet, sügavat lõõgastust. Hooldus taastab vereringet, soodustab kudede rikastamist hapnikuga ja lipolüüsi, vähendab turseid. Sobib: Harmoniseerimis-, lõõgastus- ja puhastusprogrammide oluline etapp.


MINERAALMÄHIS 30€ (60min)

Tervistav ja puhastav By Marin maskiga kehamähis, mõeldud peamiselt mineraalainete defitsiidi kõrvaldamiseks organismist. Põhirõhk: Peenestatud merevetikad By Marin maskis omavad kõrget kaltsiumi ja magneesiumi kontsentratsiooni, mis taastab luu, kõõluste ja kõhrede tihedust, rahustab närvisüsteemi ja kõrvaldab kõik stressi ja ülekoormuse tagajärjed. Mähis toetab maksa tööd ja aktiveerib organismi detoksikatsiooni. Aitab taastada vereringet ja drenaaži. Tulemus: Keha küllastub selliste oluliste mineraalidega nagu kaltsium ja magneesium, harmoniseerub närvisüsteemi ja sisesekretsioonisüsteemi töö, käivituvad keha puhastusprotsessid, aktiveerub vereringe ja vähenevad tursed. Sobib: Kasutatakse aktiivselt mistahes talasso-programmides detoksikatsiooni aktiveerimiseks, tursete vähendamiseks, keha küllastamiseks vajalike mineraalainetega, närvi- ja endokriinsüsteemi töö normaliseerimiseks.


RAVI KALTSIUMIGA 37 eurot(75 min)

Meeldiv protseduur, väljendunud noorendava efektiga.

Kaltsium – see on inimkeha jaoks eluliselt oluline element. Peamiselt kuulub see luukoe koostisse ning on vajalik hammaste tugevuse jaoks. Mõjutab verehüübimise ja veevahetuse protsesse, normaliseerib süsivesikute metabolismi. See mineraal reguleerib ka lihaste kontraktsiooni ja hormoonide sekretsiooni, vähendab veresooneseinte läbilaskvust, omab põletikuvastast toimet. Normaliseerib happe-aluse tasakaalu organismis, aeglustades vananemisprotsessi.

Kombinatsioonis punavetikaekstraktiga, mis on saadud mereveest, omab kaltsium organismile mitmesugust kasulikku mõju, toimides süsteemselt elunditele ja kudedele; parandab lihaste seisundit, toniseerib, niisutab ja taastab nahka, normaliseerib und. Vastavalt kehasse kogunemiselekõrvaldab kaltsium psühho-emotsionaalse väsimuse sümptomidning annab nahale sametise pehmuse ja nõtkuse.


RAVI MAGNEESIUMIGA 37  eurot (75min)

Magneesium – keemiline element, mis tagab lihaste tõhusa töö, reguleerib närvi- ja hormonaalsüsteemi tööd. Reguleerib südame-veresoonkonna tööd, normaliseerib arteriaalset vererõhku. Intensiivse sportimise ja raseduse ajal ning pingelistes olukordades nõuab piisav magneesiumi tarbimine erilist tähelepanu. Mereveest toodetud magneesiumi mähise väljendunud efekt ilmneb pärast esimest protseduuri. Naha kaudu imendudes omab magneesium lõõgastavat mõju närvisüsteemile, aitab kõrvaldada blokke ja lihaskrampe, pehmendab nahka, andes sellele terve välimuse ja ilu.

Protseduur võimaldab teil täielikult unustada väsimuse, leevendab füüsilist ja emotsionaalset stressi, aitab lõõgastuda ja puhata.

Broneeri aeg