A-MEDICUM

Pinguldav

HOOLITSUS PINGULDAMINE JA LIFTING 35€ (60min)

Lokaalne hooldus naha atoonia probleemide lahendamiseks.

Põhirõhk: Trimmiv Spirulina mask on mõeldud tööks atooniliste kehaosadega. Mikrovetikas spirulina, mis kuulub maski koostisse, koosneb 75-78% ulatuses valkudest ja avaldab kudedele märgatavat tugevdavat ja pinguldavat toimet.

Tulemus: Nahk pinguldub, siluett näeb välja ilus ja trimmis.

Sobib: Spetsiaalne hooldus atoonilistele kehaosadele, annab märgatava pinguldumise, toonuse ja liftingu.


RINDADE HOOLDUS NOORUSLIKKUS JA ELASTSUS 28€ (45min)

See on spetsiaalne hooldus õrnale rinna ja dekoltee nahale.

Põhirõhk: Hoolduse eesmärk on parandada naharakkude küllastumist hapnikuga, mille tõttu toimub ainevahetuse aktiveerumine, rakkude uuenemise aktiveerumine ja õrna rinna ja dekoltee naha noorenemine. Algoplast niisutav ja tugevdav mask on mõeldud naha niisutamiseks, liigse vedeliku ja toksiinide väljaviimiseks ja rinnapiirkonna kudede tugevdamiseks.

Tulemus: Rinna- ja dekolteepiirkonna koed tugevnevad ja pingulduvad, rindade kuju muutub kaunimaks, nahk sileneb, omandab toonuse ja „uueneb“.

Sobib: Hooldus on soovitatav kudede ilmetuse, lõtvuse ja elutuse puhul. Eriti oluline on rakendada hooldust „raske“ ja turses rinna korral.


VENITUSARMIDE VASTANE HOOLDUS 49€ (45min)

See on spetsiaalne hooldus, mis vähendab naha venitusarme.

Põhirõhk: Hooldus koosneb kolmest põhietapist – puhastamine, venitusarmide vastase seerumi ja modelleerimiseks mõeldud Algoplast maski pealekandmine. Kõige arenenumad kaasaegsed tehnoloogiad koos suurepäraste spetsiaalsete toimeainetega pärsivad tõhusalt venitusarmide suurenemise ja uute moodustumise protsessi. Vähendavad olemasolevaid venitusarme, parandades kudede elastsust.

Tulemus: Hooldus taastab nahakudede elastsuse, takistab uute venitusarmide tekkimist, tõmbab kokku ja vähendab märgatavalt olemasolevaid venitusarme.

Sobib: Hooldust soovitatakse venitusarmide töötlemiseks ja nende tekkimise ennetamiseks, näiteks raseduse ajal.


Hoolitsus VANANEMISVASTASE TOIMEGA MERE ODÜSSEIA 49€ (60min)

See on rituaal, mis annab nahale toonuse, liftingu ja elastsuse. Mähise efekt ilma mähiseta!

Põhirõhk : See eksklusiivne hooldus ühendab endas kõige uuemad modelleerimise meetodid, jumalikud tekstuurid ja innovatiivsed tootevalemid ning tulemuseks on võrratu tugevnemise efekt. Hooldus Mere Odüsseia – see on kehale nooruse eliksiir.

Tulemus: Nähtav „uue naha“ efekt, kohene tõstev ja kudede tugevnemise mõju, keha hingab energiat ja täitub elujõuga.

Sobib: Hooldus on soovitatav naha lõtvumise ja atoonia korral, see on osa talassoteraapia vananemisvastasest kuurist.

Broneeri aeg