A-MEDICUM

Salenemine

DETOX HOOLDUS JA SALENEMINE ( RITUAAL) 40€ ( 60min) 55€ ( 90min)

Intensiivne hooldus salenemiseks ja liigse vedeliku ja toksiinide eemaldamiseks.

Põhirõhk: Intensiivne kogu keha koorimine koos järgnevate massaažiliigutustega soojendava õlise Fucus ekstraktiga losjooni Detox Activator pealekandmisega aktiveerib mikrotsirkulatsiooni ja drenaažiprotsesside käivitumist. Mähis kõrge kontsentratsiooniga Laminaria ja crithmum Maritinum ekstraktiga soodustab aktiivset lipolüüsi ja liigse vedeliku, rasvkoe laguproduktide ja kudedest ja rakkudest vabanenud depootoksiinide eritumist. Hoolduse lõpetavad Toniseeriv geel jalgadele ja geel Silueti Skulptor, mis suurendavad veresoonte toonust ning pikendavad lipolüütiliste, drenaaži ja pinguldavate komponentide infiltratsiooni mitme tunni kestel pärast hooldust.

Tulemus: Kahekordse toimega hooldus: salenemine ja detoksikatsioon. Keha puhastub, vabaneb kogunenud liigsest vedelikust ja toksiinidest, omandab sihvakuse ja kerguse. ETTEVAATUST! Toksiinide ja liigse vedeliku eritumine võib sõltuvalt individuaalsetest omadustest toimuda hoolduse ajal naha kaudu (läbiimbumine) või pärast hooldust paari tunni jooksul teiste erituselundite (neerud, soolestik) kaudu.

Sobib: Kasutatakse talasso programmides salenemiseks ja organismi kogunenud toksiinide ja liigse vedeliku eemaldamiseks


MÄHIS KEHA SKULPTOR JA DRENAAŽ 40€ (60min)

See kõrge kontsentratsiooniga mähis soodustab kiiret ja tõhusat mõõtude vähenemist.

Põhirõhk: Tänu Laminaria Digitaty väga kõrgele kontsentratsioonile (18 kg värskeid vetikaid 1 liitris merevees) ja Fucusele ilmneb väljendunud mõju kilpnäärmele, ainevahetuse ja lipolüüsi aktiveerumine, sügav detoksikatsioon ja aktiivne drenaaž. Mähise mõju suurendamiseks kasutatakse Thalasso Activatorit, mis aitab kaasa toimeainete kiiremale ja sügavamale imendumisele ja salendavat ja jahutavat biogeeli, mis ahendab poore, et hoida aktiivsed toimeaineid pärast protseduuri lõppu depoos.

Tulemus: Mõjutab liigse volüümi põhjusi, käivitab lipolüüsi ja toksiinide väljaviimise protsessid, kõrvaldab tursed, normaliseerib endokriinsüsteemi funktsioneerimist ja noorendab organismi.

Sobib: Hooldust kasutatakse aktiivselt salenemis- ja vananemisvastase teraapia programmides tänu selle unikaalsele võimele oluliselt vähendada keha mõõtmeid ning mõjutada endokriinsüsteemi ja drenaaži aktiivsust ning suurendada elujõudu.


BALNEO SKULPTOR KEHAHOOLDUS 35€ (60min)

See on elustav vann Brittania andidega.

Põhirõhk: Hooldus algab intensiivse koorimisega, siis kastetakse keha üleni merevee ja vetikate massi vanni. Pruunvetikad remineraliseerivad keha sügavuti, ergutades salenemisprotsessi.

Tulemus: Kahekordse toimega hooldus: salenemine ja elujõu tasakaalu taastamine.

Sobib: Kasutatakse talassoprogrammides salenemiseks ja energiaga täitmiseks.

Puudub!


TRI-ACTIVE MÄHIS + massaaz 52€ (90min)

See on kolmekordse toimega hooldus: salenemine, tugevdamine, mineralisatsioon.

Põhirõhk: Vetikatega Tri-Active mähisel on keha salendavad, mineraliseerivad ja tugevdavad omadused. Need kolm toimet kujutavad endast põhivalikut salenemiskuuri läbiviimisel. Mähise koostisse kuulub valgurikas (78%) spirulina vetikas, mis parandab oluliselt naha ja lihaste prinkust ja elastsust. Laminaria ja Litotamnium samaaegselt harmoniseerivad siluetti. Seega saavutatakse üheaegselt nii keha salenemise kui ka kudede pinguldumise tulemus.

Tulemus: Salenemine + mineraliseerumine + kudede tugevnemine ja pinguldumine.

Sobib: Hooldus on ideaalne täiendus silueti korrigeerimise programmidele, kasutatakse tavaliselt kuuri lõpu poole, et pinguldada „liigseid“ kudesid, mis tekkisid salenemise tulemusel ja vormida kaunis siluett. Samuti tõhus naha atoonia ja lõtvuse korral.


CELLU-CONTOUR HOOLDUS 59€ (60min)

See on täielik ja intensiivne tselluliidivastane hooldus.

Põhirõhk: Tselluliidivastase seerumi ja Algoplast Thermo-Activator maski koosmõju tekitab sooja ja külma kontrasti, aitab kaasa vereringe paranemisele ja tselluliidivastase kompleksi sügavale imendumisele ja aktiivsele toimele. Sügav tselluliidivastane modelleerimine Cellu-Contour suurendab toimeainete tõhusust.

Tulemus: Hooldus vähendab lipiidset ja „vee“ tselluliiti, aktiveerib rasva ja liigse vedeliku väljaviimist, parandab kudede seisundit. Keha kontuuride nähtav paranemine on märgatav juba pärast esimest hooldust.

Sobib: See lokaalne hooldus on välja töötatud spetsiaalselt võitluseks tselluliidiga.


EXPRESS SALENEMINE 26€ NEW!!

SEE UUENDUSLIK HOOLDUS (PÄRLID-KOORIMINE) ANNAB KOHESE TULEMUSE JUBA PÄRAST ESIMEST PROTSEDUURI – KOORIMINE, MÕÕTUDE VÄHENEMINE, SILUETI TRIMMIMINE VAID 30 MINUTIGA.

Broneeri aeg